December smo začeli z novoletnimi delavnicami za starše in stare starše, ki so nam pomagali okrasiti novoletno smrečico in igralnico, da je bila še bolj čarobna. Na mize sva pripravili pogrinjke in prižgali ob kosilu svečko, ob kateri nam je hrana še bolj teknila. Nato sva za otroke vsak dan pripravili presenečenje, ki jih je čakalo pod smrečico. V darilu so našli različne stvari, ki so nas usmerile na določene dejavnosti. En dan je bil posvečen petju, igranju in plesu, drug je bil pravljični dan, veliko smo ustvarjali, V tabli iz jajčne embalaže so otroci “slikali” z cofli, obiskal nas je dedek Mraz z lutkovno igrico Zimske radosti in se sladkali z vaflji. Za konec pa smo praznovali prvi zimski dan. Klobuki so nam zaigrali igrico Lisica in muren pri mravljah, nato pa je sledilo rajanje v večnamenskem prostoru.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest