V mesecu februarju smo skupaj z ostalimi skupinami praznovali slovenski kulturni praznik ter se spomnili našega največjega slovenskega pesnika Franceta Prešerna. Ta dan smo  vzgojiteljice recitirale slovensko himno, pripravili kratek program in hkrati imeli še dan odprtih vrat. Obiskali so nas starši, stari starši in drugi obiskovalci. Skupaj smo se igrali in ustvarjali. S pomočjo klobukov, ki smo jih okrasili s prstnimi barvami smo naredili zastavo, ki je krasila večnamenski prostor. Ob koncu meseca pa smo se že začeli pripravljati na pust. Izdelali smo spirale za večnamenski prostor. Cel mesec pa so bila naša tema tudi vozila. Veliko smo se pogovarjali o naših prevoznih sredstvih, peli pesmice (Moj rdeči avto) in prebrali knjige od njih. Iz kartonskih škatel smo izdelali avtomobile.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest