Za nami je še zadnji načrtovani mesec pred počitnicami. Otroci so v Juniju spoznavali vodo na različne načine. Od ogleda ribnika v Deželi kozolcev do iger z vodo (prelivanjem, pretakanjem, brizganjem), senzoričnimi kroglicami in še in še. V tem mesecu smo imeli dvakrat vodni dan, kjer so otroci uživali v kopanju in brizganju skozi različne brizge. Prav tako smo veliko bili tudi na prostem, travniku, peskovniku ter terasi. V tem mesecu smo praznovali tudi 1. poletni dan, kjer smo s tempera barvami odtiskovali pike ribicam, ki krasijo večnamenski prostor. Prav tako smo poletno okrasili tudi oglasno desko v garderobi in s nizanjem perlic na elastiko naredili zapestnico. Praznovali smo tudi dva poletna rojstna dneva, kjer je bilo prisotno veliko dobre volje in zabave. Ob koncu meseca pa smo se tudi skupaj s skupino Medvedki, odpravili na Ranč Aladin, kjer smo se ime zelo lepo .

Mesec je hitro minil, pred nami pa so že poletne počitnice, kjer bodo otroci uživali v igri in kakšni luštni dejavnosti. Spoznali bodo tako prijatelje iz drugih skupin kot tudi druge vzgojiteljice.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost