Po počitnicah smo se Miške preselile v novo igralnico in se preimenovali v Mucke. Pridružili so se nam še trije otroci iz lanske skupine Mravljice. Otroci so se hitro navadili na novo igralnico, počutijo se prav pomembni, saj so eno leto starejši.

Ta mesec je bil v znamenju muc. Vsak dan smo prebirali različne knjige o muckih, jih opazovali na slikah, preštevali tačke, ušesa in rep ter se naučili nove pesmice o muckih. 

Konec meseca pa smo praznovali prvi jesenski dan. Bili smo ustvarjalni pri odtiskovanju listkov, kateri krasijo krilo naše tetke Jeseni v večnamenskem prostoru. Plesali smo ples listkov, gledali različne knjige o jeseni in pričeli z izdelovanjem 3D drevesa, ki ga bomo dokončali v oktobru.

Začeli pa smo tudi z obiski knjižnice v šoli, katero bomo sedaj obiskovali dvakrat mesečno in si izposojali tudi različne otroške knjige, katere boste s starši prebirali doma. Tako bomo začeli tudi z projektom Malček bralček, ko otroci pripovedujejo kaj se dogaja v knjigi. 

Mesec je prehitro minil zdaj pa veselo v oktober.

Dostopnost