Napočil je težko pričakovani dan, ko smo se odpravimo na plavalni tečaj. Otroci so bili polni pričakovanj. Ob prihodu v hotel smo se najprej razdelili po sobah, seveda otroci spijo skupaj s svojimi prijatelji. Sledilo kosilo in igra na zunanjih igralih. Vsi so nestrpno pričakovali čas, ko smo se odpravili na bazen. Tam nas je pričakal reševalec iz vode, ki je otrokom povedal kako se je potrebno na bazenu vesti. V nadaljevanju je sledilo preverjanje prilagodljivosti na vodo in razdelitev skupin v skupine. Otroci so svoje skupine poimenovali, tako imamo skupine Ribice, Rozaste orke, Rake in Delfinčke. Vsaka skupina je nato izvajala vaje in igrice za prilagajanje na vodo. Danes je bilo najbolj pomembne cilj, da bi otroci potopili glavo in da drsijo po vodi. Odšli smo tudi na gusarsko ladjo, kjer so se otroci poigrali, navdušeni so bili nad valovi. Po plavanju je sledilo urejanje in priprava na večerjo, ki so se je otroci zelo razveselil in rekli, da je res dobro. Po večerji so risali, barvali, se igrali Črnega Petra in spomin. Nato je sledila pravljica za lahko noč, umivanje zob in potop v sladke sanje. Jutri nas čaka nov dan poln dogodivščin in pridobitev novih znanj. Vsi komaj čakajo. 

Dostopnost