Zjutraj so nas prebudili sončni žarki in ptičje petje. Otroci so se spočiti zbudili in pripravljeni na nove dogodivščine. V restavraciji nas je najprej pričakal samopostrežni zajtrk, ki je bil otrokom zelo všeč. Ko so se najedli smo odšli po kopalke in se odpravili na bazen. Tam smo vadili prilagajanje na vodo, spoznali plavalno tehniko prsno, se spuščali po toboganu in igrali na gusarki ladji. Otroci so zelo uživali. Po jutranjem kopanju je sledilo kosilo in počitek, ki je vsem zelo prijal. Ko so se spočili smo odšli na bazen, kjer so otroci še malo povadili drsenje in kako daleč prosto plavajo. Nato je sledilo preverjanje znanja, ki so ga osvojili. Bili so zelo uspešni in pogumni. Po popoldanskem kopanju je sledila večerja in sprehod po okolici Term Čatež. Po prihodu iz sprehoda je sledila podelitev priznanj in nagrad, ki so si jih prislužili. Od utrujenosti so vsi sladko zaspali. 

Dostopnost