OLIMPIJSKA BAKLA V ŠENTRUPERTU

Še nekaj dni nas loči do olimpijskih iger in tako smo kanček olimpijskega vzdušja doživeli tudi v Šentrupertu. Cici gibalčki in otroci iz skupin Žogice in Jagode, smo se na vroč torkov dan odpravili do šolskega igrišča, kjer smo pričakali prihod olimpijske bakle. Tako kot pravi olimpijci smo na začetku dobili štartne številke in se pod olimpijski slavolok postavili kot tretji za sprejem bakle. Častni krog z olimpijsko baklo je z nami pretekel tudi ravnatelj Jože Tratar. Vsi sodelujoči smo dobili čudovite nagrade, zapestnico JEKLENA VOLJA, ter zastavice s katerimi boste lahko doma navijali za naše tekmovalce na OI v Parizu. Na koncu pa so nas s sladkimi dobrotami razvajale  Šmarnice, društvo podeželskih žena in sicer s palačinkami in mafini, ki so šli otrokom še kako v slast.

 

                                                                                                                                                                                                      Zapisala: Andreja Moltara

Dostopnost